Açık Spor Alanları

Açık Spor Alanları


Bayanlarımıza Spor Yapabilecekleri  Alanlar Oluşturduk.Halkımızın yaşam kalitesini artırmak için belediyemiz tarafından yapılan önemli çalışmalardan birisi de halkımıza düzenli spor yapabilecekleri alanlar sunmak olmuştur. Biz Ayvacıklılar olarak doğal koşullarımız itibariyle son derece şanslıyız. Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için gerekli doğal koşullara sahip olan ilçemizin bu anlamdaki tek bir eksiği olan spor alanlarını da ilçemize kazandırarak sağlıklı yaşama verdiğimiz önemi gözler önüne serdik.

Sporun sağlığa olan tüm  katkıları göz önüne alınarak hayata geçirilen bu proje ile her vatandaşımızı spor yapabilme olanağına kavuşturmamızın yanısıra gerçekleştirdiğimiz spor kompleksi projemiz ile de 7’den 77’ye tüm vatandaşlarıyla sağlıklı ve sporu seven bir Ayvacık  oluşturmayı hedefledik.

Halkımıza Düzenli Spor Yapma İmkanı Sunduğumuz Açık Spor Alanlarında Vatandaşlarımızın İhtiyaç Duyabileceği Her Türlü Kondisyon Aleti Bulunmaktadır. Açık Spor Alanları Vatandaşlarımıza Bedenlerini ve Ruhlarını Dinlendirip, Stresten Arınmaları İçin Sunulan Önemli Bir İmkandır.

Bu Duruma Ait Diğer Projeler