HABER KATEGORİLERİ

 • Kurumsal Haberler
 • Genel Haberler
 • Ziyaretler
 • Yatırımlar
 • Çevre
 • Kültür Sanat
 • Eğitim
 • Spor
 • GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ VE SAMSUN MİLLETVEKİLİMİZ SN. ÇİĞDEM KARAASLAN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

  05/04/2017

  Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Karaaslan Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve halk oylaması referandum çalışmaları kapsamında bugün ilçemizi ziyaret etti. İlk olarak İlçemizin Doğa Otelinde öğle yemeği yiyen Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Karaaslan ardından İlçe devlet hastanemizi ziyaret edip hastalarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Daha sonra İlçemizde bulunan şehit ailelerini ziyaret eden Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Karaaslan aileler ile sohbet ederek istek ve sorunlarını dinledi. İlçemizde yaptığı ziyaretler sonrası Güler Cafe de AK Parti İlçe Gençlik Kolları’nca düzenlenen ‘Genç Kürsü’ programına katılarak İlçe gençlerimizle buluştu.  Gençlerin yoğun sevgi gösterisi ve büyük ilgi gösterdiği Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Karaaslan, konuşmasına AK Parti’nin gençlere ve gençliğe büyük önem verdiğini  belirtti.

  Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Karaaslan’a ziyaretlerinde ve programlarında Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Belur, Ak parti İl Başkanımız Sn. Muharrem Göksel,  Kadın Kolları İl Başkanımız Rabia Baykeser, Gençlik Kolları İl Başkanımız Caner Göktepe, Ak Parti İlçe Başkanımız Kadir Kızılkan, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Gençlik  Kolları Başkanlarımız ile üyeleri, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulumuz, Belediye Meclis Üyelerimiz. Belediyemiz Personelleri, İlçe Mahalle Muhtarlarımı, esnaflarımız ve çok sayıda vatandaş eşlik ettiler.

  Daha sonra İlçemiz Orhangazi Mahallesi Sahil Parkta bulunan otopark alanında ilçe halkımızla bir araya gelen milletvekilimiz Sn. Çiğdem Karaaslan’ı coşkulu bir kalabalık karşıladı. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve halk oylaması referandum seçimleri kapsamında halkımızla bir araya gelen Milletvekilimizin programında ilçe bayanlarının yoğunluğu dikkat çekti.

              Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Karaaslan’ın öncülüğünde 16 Nisan Referandum seçimleri sonrası özgürlüğe kavuşacak olan Ülkemiz için ilçe kadınlarımız özgürlük meşalesini yakarak şimdiden bu kutlu zaferi ve inşa edilecek yeni Türkiye’nin başarısını kutladılar.

  Programın açılış konuşmasını yapan Ak Parti İlçe Başkanımız Kadir Kızılkan coşkulu kalabalığa hitap ederek her seçimde sandıktan birinci çıkarak güvenlerini eksitmeyen ilçe halkımıza Teşekkür etti.

  Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Belur İlçe halkımıza coşkulu katılımlarından dolayı teşekkür ederek. “Ayvacık’ımızın güzel tablosunun değerli hanımefendiler beyefendileri sevgili gençler hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. O kadar güzel gözüküyorsunuz ki sizleri görüp de coşmamak mümkün değil. Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan’ın sizlerle paylaşacaklarını dinlemek için bir araya gelerek bu güzel tabloyu oluşturmanıza vesile olan Genel Başkan Yardımcımıza ve Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan hanımefendiye Ayvacık adına kendisine şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

  Sizler her zaman Samsun’un ilkleri oldunuz. Her seçimde bizlere güvenerek arkamızda durup Türkiye de Ayvacık ismini yazdırdınız. İnanıyorum ki Ayvacık halkı ülkemizin içinde bulunduğu bu karanlık durumdan kurtulabilmesi için 16 Nisanda sandıktan Evet oyu çıkartarak yine adını Türkiye de en üst sıralara yazdıracak ve kendinden söz ettirecektir. Şu güzel tabloya baktığımda ilçe halkım yine genciyle, yaşlısıyla, çocuğuyla kararını vermiş volkan misali 16 Nisanda sandığı patlatmaya hazır. Sizler yeni Türkiye’nin mimarı olacaksınız. O kadar güzelsiniz ki kendinizi alkışlamanızı rica ediyorum. Türkiye’nin ve Samsun’umuzun genç mimarı, yeni Türkiye de çok daha faydasını göreceğimize inandığımız, tecrübelerinden ve siyasetteki dinamik çıkışlarından gururlandığımız sözün üstadı, gönüllerin üstadı çok kıymetli Genel Başkan Yardımcım Sayın Çiğdem Karaaslan hanımefendinin bugün Saklı Cennetimizde olarak bu güzel atmosferi bizlerle paylaşmasından dolayı kendilerine sizlerin huzurunda teşekkürlerimi arz ediyorum. Burada olarak bu anı bizlerle paylaştığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum Allaha emanet olun.” Dedi.

  Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Belur’dan sonra söz alan Ak Parti İl Başkanımız Sn. Muharrem Göksel “ Çok değerli Ayvacıklılar gördüğünüz gibi Ak Parti hizmet erleri her zaman olduğu gibi yine sizlerle beraberiz. Sizlerle beraber olmaktan da çok mutluyuz. Görüyorum ki Ayvacıklılar kararını çoktan vermiş ve bizleri sandıktan yine birinci çıkartacak gibi gözüküyor. Ülkemizin geleceğini belirleyecek olan en önemli seçime 10 günümüz kaldı. 15 yıldır sizlere hizmet eden Ak Parti iktidarı her türlü engellere rağmen hizmetlerini eksik etmedi. Hizmetimizi daha güzel, daha hızlı yapma adına tüm engelleri ortadan kaldırma adına 16 Nisan bizler için sizlere yapacağımız hizmetler için en önemlisi Ülkemiz için çok önemli. Değerli kardeşlerimiz bizim işimiz halka hizmet hakka hizmet biz bunu yapmakla mükellefiz yapmaya da devam edeceğiz. Hizmetlerimizi yaparken de vesayetten kurtulmamız lazım vesayetten de kurtulmak için 16 Nisanda sandıkları Evet oyları ile patlatmamız lazım. Yalanla yanlışla sizlerin kafasını karıştırmaya çalışıyorlar Evet’e mührünüzü basın Hayır’ı yırtın Ak Partiye götürün para verecekler gibi asılsız bir takım laflar dönüyor bu asılsız laflara itibar etmeyin sandıktan Evet çıkacağını bildikleri için amaçları oylarınızı geçersiz kılmak. Değerli Ayvacıklılar Cumhurbaşkanımızın Samsun’umuzu ziyaretinde bizleri yalnız bırakmayarak katılım sağladığınız için sizlere ayrıca teşekkür ederim. Bizler biliyoruz ki Ayvacık halkı her konuda arkamızda durarak bizlere sahip çıkıyor bizlerde Ayvacık halkına hizmetlerin en güzelini yaparak karşılık veriyoruz. İnanıyorum ki 16 Nisan Cumhurbaşkanlığı hükümet seçiminde de Ayvacık halkı ile beraber düzlüğe çıkacak ve Türkiye’yi hızla geleceğe götüreceğiz.” Dedi.

  Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Karaaslan “Sadece tarihiyle, tabiat güzelliği ile değil insanları ile güzel olan güzel ilçemiz Ayvacık ve Ayvacık’ın güzel insanları sizleri hepinizi en içten  sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Ellerinizde tuttuğunuz meşalelerin her biri 16 Nisanda her bir vatan evladı tarafından yakılacak koskocaman bir ülkeyi sizlerle birlikte aydınlatacağız inşallah. Sevgili hemşerilerim öncelikle iki selam var üzerimde sizlere iletmek istediğim. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın sizlere selamlarını getirdim. Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemimizin seçimine 10 gün kala böyle güzel bir akşamda sizlerle birlikte olmak çok güzel bir duygu. Bizler çok güzel bir amaç uğruna, Türkiye’nin geleceği için birlikteyiz.  15 Temmuz Darbe girişiminde 27 gün boyunca bu meydanlarda nasıl nöbet tuttuğunuzu, ülkenin geleceğine nasıl sahip çıktığınız çok iyi biliyoruz bizde buradaydık. Şimdi de sandıkta demokrasiye sahip çıkma zamanı şimdide ülkenin geleceğine sandıkta evet mührünü vurarak sahip çıkma zamanı. Ayvacık tabi sandıkta rekorlara alışık sizin için rekorlar normalleşti rekora doymayan bir ilçesiniz.  Bizler Ayvacık için 16 Nisanda Türkiye’de ilçeler bazında ilk sıralarda yer alır diye iddialar koyduk ben inanıyorum ki Ayvacık ilk 5 e girecek ben size inanıyorum, güveniyorum ve bu zamana kadar neler başardığınızı çok iyi biliyorum.” Dedi.

  Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Karaaslan “ Bizim yaptığımız yatırımlar sadece bir yatırım değil bugün yaptığımız Yavuz Sultan Selim köprüsünü sadece bir köprü olarak düşünmek eksik kalır yavuz sultan selim köprüsü sadece bir iddiadır dünyaya verilen bir mesajdır bende varım demenin mesajıdır. Bugün hayata geçireceğimiz 3. Havalimanı dünyanın en büyük havalimanına sahip olmak bu iddiaya sahip olmak öyle sıradan bir şey değildir 3. Havalimanını yapmak Türkiye’nin dünyaya karşı bir mesajdır artık bizde söz sahibiyiz demenin somutlaşmış halidir. Bu güne kadar ne desek bize hayır dediler köprü yapalım dedik hayır dediler, yol yapalım dedik hayır dediler, millete soralım dedik hayır dediler peki biz ne yaptık onların hayır dediği her şeyi gerçekleştirdik.  Büyük hayallerimiz var 2023 diyoruz 2053 diyoruz 2071 diyoruz artık biz çok büyük hedeflerin ülkesiyiz 17 Nisan sabahı uyandığımızda toz pembe bir dünyayla karşılaşmayacağız ama karşımızda güçlü bir Türkiye olacak. Biz birlikte tek yürek olunca omuz omuza durunca karşımızda durabilen oldu mu bu güne kadar hiçbiri duramadı bugün ay yıldızlı bayrağımızı sallandıra biliyorsak bunu 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını veren canından vazgeçen 249 şehidimize borçluyuz.

  16 Nisan günü egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak. Ama yok, fakat yok, eğer yok merkeze halkı koyuyoruz yasama yürütme yargı üçünü güçlendiriyoruz. Ülkemizi birlikte büyüteceğiz. Tek Devlet için Tek Vatan için Tek Bayrak Tek Millet için var mısınız? 16 Nisan günü inşallah sandıkta buluşalım. Ortada bir sürü yalan dolaştığını biliyorsunuz yok tek adam gelecekmiş yok padişahlık sistemi gelecekmiş bir gün de muhtarlıkları kaldıracakmış. Buna çocuklar bile inanmaz ama onlar bu yalanları söylemeye devam edecekler bizde doğruları anlatmaya devam edeceğiz bu yalanlara inanırsak bunların yalan olduğunu anlatmazsak bizde vebal almış oluruz gidelim komşumuza,  akrabamıza, arkadaşımıza herkese anlatalım. İnşallah 16 Nisan günü sandıkta buluşma günü ben inanıyorum ki Ayvacık samsun rekorunun üstünde bir rekor kıracak. Size çok inanıyoruz çok güveniyoruz iyi ki varsınız sizleri seviyoruz Allaha emanet olun." Dedi.

  Benzer Haberler

 • Başkanımız Mustafa BELUR’dan KERMES Ziyareti
 • Gurbetçi Sanatçımızdan Belediye Başkanımıza Ziyaret
 • Avusturya SAM-DER Derneğinden Belediye Başkanımıza Ziyaret
 • Ak Parti Eski İl Başkanımız Adem GÜNEY’den Belediye Başkanımıza Hayırlı Olsun Ziyareti
 • İLÇE ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 • Suudi Arabistan Cidde Başkonsolosu Sn. Fikret Özer İlçemizi Ziyaret Etti.
 • AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 • THY Şube Müdüründen Başkanımıza Ziyaret
 • MİLLİ EĞİTİM ESKİ BAKANIMIZ SN. ÖMER DİNÇER İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • İL KADIN HAKLARI KOORDİNASYON KURULU İZLEME EKİBİ BELEDİYE BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİLER
 • AK PATRİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ SN. KAMURAN ÖZDEN BUGÜN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • ARAP BASIN MENSUPLARI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİLER
 • AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ SN. AHMET DEMİRCAN BUGÜN İLÇEMİZDEYDİ
 • AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ SN. HASAN BASRİ KURT BUGÜN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • 3 ARAP ÇİFT BALAYI İÇİN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİMİZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. YUSUF ZİYA YILMAZ BUGÜN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİMİZ SN. ÇİĞDEM KARAASLAN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • SAKLI CENNETİMİZDE İFTAR PROGRAMI
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN SAMSUN BASININA İFTAR YEMEĞİ
 • AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİMİZ SN. FUAT KÖKTAŞ’TAN İLÇEMİZE BAYRAM ZİYARETİ
 • SAKLI CENNETİMİZ BU GÜN SUUDİ ARABİSTANLI MİSAFİRLERİMİZE EV SAHİPLİĞİ YAPTI
 • Samsun Adalet ve Komisyon Başkanı ve Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sn. Kemal Alver ile Yargıtay 6. Ceza Dairesi eski Başkanı Emekli Sn. Celal Altunkaynak bugün Belediye Başbakanımız Sn. Mustafa Belur’u makamında ziyaret ettiler.
 • KAVAKİLÇESİ BELEDİYE BAŞKANI SN. İBRAHİM SARICAOĞLU BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
 • ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
 • SAMSUN AK PARTİ İL KADIN KOLLARI BAŞKANI VE YÖNETİMİ BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER
 • ÇARŞAMBA ŞUBESİ VAKIFLAR BANKASI MÜDÜRÜ BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINZA ZİYARET ETTİ
 • YENİ ATANAN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRÜ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
 • AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİMİZ VE SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ SN. FUAT KÖKTAŞ BUGÜN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • GENÇLİK VE SPOR BAKANI SN. AKİF ÇAĞATAY KILIÇ AYVACIK İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
 • AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİMİZ VE MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ SN. AHMET DEMİRCAN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ, AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİMİZ VE MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ SN. ÇİĞDEM KARAASLAN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • AK PARTİ SAMSUN MİLLET VEKİLLERİMİZ
 • 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE GÖRME ENGELLİ KÜÇÜK KIZIMIZ MEDİNE’YE SÜPRİZ HEDİYE KOLİSİ
 • BAKANIMIZ SN. AKİF ÇAĞATAY KILIÇ’A BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 • BAŞKANIMIZ MUSTAFA BELUR SAMSUN MİLLETVEKİLİMİZ FUAT KÖKTAŞI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
 • BAŞKANIMIZ MUSTAFA BELUR’DAN AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİMİZ HASAN BASRİ KURT’A MAKAMINDA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 • AYVACIKLI BAŞARILI İŞ ADAMI İBRAHİM ALTUNTAŞ BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINZA ZİYARET ETTİ
 • İLLER BANKASI BÖLGE MÜDÜRÜ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR’U ZİYARET ETTİ
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ
 • AK PARTİ İL YÖNETİMİ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • SAMSUN VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRÜ BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
 • ÇARŞAMBA CUMHURİYET BAŞSAVCISI SN. ÖZGÜR BOZKURT’DAN SN. MUSTAFA BELUR’A İADEYİ ZİYARET
 • SAMSUN AK PARTİ ESKİ MİLLETVEKİLİMİZ SN. BİNNUR ŞAHİNOĞLU İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR İLÇEMİZ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİMİZİ ZİYARET ETTİ
 • SAKLI CENNETİMİZ BU GÜN KÖRFEZ ÜLKELERİNDEN TURİZM SEYEHAT ACENTE SAHİPLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI
 • SAMSUN PTT BAŞ MÜDÜRÜ SN ADNAN SERT BELEDİYE BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ
 • İLÇE KAYMAKAMIMIZ BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
 • SAKLI CENNETİMİZDE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR YEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ
 • GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ VE SAMSUN MİLLETVEKİLİMİZ SN. ÇİĞDEM KARAASLAN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • % 87 OY ORANI İLE 16 NİSAN REFERANDUMDA BİRİNCİ OLAN İLÇEMİZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
 • AYVACIK HEYETİNDEN YENİ VALİMİZ SN. OSMAN KAYMAK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 • 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI KAPSAMINDA İLÇEMİZDEKİ ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET EDİLDİ
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLÇEMİZE YENİ ATANAN İLÇE JANDARMA KOMUTANIMIZ VE EMNİYER AMİRİMİZİ MAKAMLARINDA ZİYARET ETTİ
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR İLÇEMİZE YENİ ATANAN HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜNE ZİYARET
 • AK PARTİ GENEL MERKEZ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCIMIZ SN. MEHMET GELDİ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • BELEDİYEMİZDEN MUHTARLAR GÜNÜ PROGRAMI
 • BEYPAZARI BELEDİYE BAŞKANI SN. TUNCER KAPLAN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • SAMSUN VALİMİZ SN. OSMAN KAYMAK’IN DEĞERLİ EŞİ EMİNE KAYMAK HANIMEFENDİ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR İLÇEMİZE YENİ ATANAN İLÇE KAYMAKAMIMIZ SN. KEMAL ÜLKÜ’YÜ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
 • SAMSUN VALİMİZ SAYIN OSMAN KAYMAK İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR’DAN SAMSUN CUMHURİYET BAŞSAVCIMIZA İADEY-İ ZİYARET
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZÜ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
 • ŞEHİT AİLELERİ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİLER
 • MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİLER
 • ÇÖKEKLİ MAHALLEMİZİ ZİYARET
 • GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ SN. AHMET GÜRAL KARAYILMAZ ’DAN ZİYARET
 • AK PARTİ YENİ İLÇE TEŞKİLATINDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZA ZİYARET
 • SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. ZİHNİ ŞAHİN İLKÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 • VATANDAŞLARIMIZLA İFTARDA BULUŞUYORUZ
 • İLÇE SKM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ SN. YUSUF ZİYA YILMAZ VE BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR MAHALLELERİMİZE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİLER
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ TEBRİKLERİ KABUL ETMEYE DEVAM EDİYOR
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. HALİL KALAYCI MİSAFİRLERİNİ İLÇEMİZDE AĞIRLADI.
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN MUSTAFA BELUR MAHALLELERİMİZİ GEZMEYE DEVAM EDİYOR
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR İLÇEMİZE YENİ ATANAN İLÇE KAYMAKAMIMIZ SN. MEHMET ZAHİD UZUN’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
 • İLÇE KAYMAKAMIMIZ SN. MEHMET ZAHİD UZUN BELEDİYEMİZE İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU
 • İLÇE VAİZLERİMİZE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ
 • İLÇE MAHALLE MUHTARLARIMIZ İLE İSTİŞARE VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
 • İLÇEMİZE YENİ ATANAN EMNİYET AMİRİMİZ SN. FARUK TÜRK BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR’U BELEDİYEMİZDE ZİYARET ETTİ
 • SAMSUN SPOR KULÜBÜ VE HABER MEDYA GRUBUNDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR’A ZİYARET
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR KARAYOLLARI 7. BÖLGE MÜDÜRÜ SN. MURAT GÖNENLİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN.MUSTA BELUR 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ’NÜ MUHTARLARIMIZ İLE BİRLİKTE KUTLADI.
 • AK PARTİ İL BAŞKANIMIZ SN. HAKAN KARADUMAN İLÇEMİZE ZİYARETTE BULUNDU
 • SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. ZİHNİ ŞAHİN’E ZİYARET
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR YAŞAR ŞAHİN’İN EVİNE ZİYARETTE BULUNDU
 • BOLU ABANT ÜNİVERSİTESİ VE SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİNDEN İLÇEMİZE ZİYARET
 • CANİK BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. OSMAN GENÇ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR’U BELEDİYEMİZDE ZİYARET ETTİ
 • SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZ SN. MUSTAFA DEMİR SAKLI CENNETTE AYVACIKDA
 • YAŞLI VATANDAŞIMIZ MEHMET DEMİRTAŞ’I EVİNDE ZİYARET ETTİK
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR BUGÜN MAHALLELERİMİZE ZİYARETLERDE BULUNDU
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. MUSTAFA BELUR BUGÜN HASTA ZİYARETLERİNDE BULUNDU
 • BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZ SN. MUSTAFA DEMİR AYVACIK’TA
 • MUTLULUĞUN KANATLARI DERNEĞİNDEN BELEDİYEMİZE ZİYARET
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. HALİL KALAYCI BELEDİYEMİZDE TEBRİKLERİ KABUL EDİYOR
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. HALİL KALAYCI MAHALLELERİMİZİ ZİYARET ETTİ.
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZ SN. HALİL KALAYCI HALKIMIZI MAKAMINDA AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR.
 • İLÇE ESNAF KADINLARIMIZDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 • ÇİĞDEM KARAASLAN’DAN BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 • AK PARTİ MİLLETVEKİLİMİZ SN. ORHAN KIRCALI’DAN İLÇEMİZE ZİYARET
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN ANNELERİMİZE ÇAT KAPI ZİYARET
 • SAMSUN VALİMİZ SAYIN OSMAN KAYMAK’A ZİYARET
 • CUMHURİYET BAŞSAVCIMIZDAN BELEDİYEMİZE ZİYARET
 • ATV, AHABER BÖLGE SORUMLUSUNDAN VE SAMSUN MEDYA GRUBU YAYIN KURULU BAŞKANINDAN BELEDİYEMİZE ZİYARET
 • SAMSUN VALİMİZDEN İLÇEMİZE ZİYARET
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN YENİ KAYMAKAMIMIZA ZİYARET
 • İL EMNİYET MÜDÜRÜ SN. VEDAT YAVUZ’DAN BELEDİYEMİZE ZİYARET
 • İZMİR TİRE İLÇESİ CUMHURİYET SAVCISINDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZA ZİYARET
 • ARDAHAN İLİ GÖLE İLÇESİ KAYMAKAMINDAN BAŞKANIMIZA ZİYARET
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ SN. ÇİĞDEM KARAASLAN’A ZİYARET
 • ÇARŞAMBA KAYMAKAMIMIZ SN. ŞÜKRÜ YILDIZ’DAN BELEDİYEMİZE ZİYARET
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN KABAKLIK MAHALLEMİZE ZİYARET
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN YUNUS EMRE MAHALLEMİZE ZİYARET
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN HASTA VE YAŞLI VATANDAŞLARIMIZA ZİYARET
 • ÇARŞAMBA CUMHURİYET BAŞSAVCIMIZDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZA ZİYARET
 • 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ
 • ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANIMIZDAN İLÇEMİZE ZİYARET
 • ANNELER GÜNÜNDE ŞEHİT ANNELERİMİZ UNUTULMADI
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN ZİYARETLER
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN ZİYARETLER
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN YENİ VALİMİZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 • AK PARTİ İL BAŞKANI SN. ERSAN AKSU’DAN İLÇEMİZE ZİYARET
 • SAMSUN VALİMİZ SN. ZÜLKİF DAĞLI’DAN İLÇEMİZE ZİYARET
 • BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN İLÇEMİZE ZİYARET
 • Belediye Başkanımız Sağlık Çalışanlarını Unutmadı .
 • BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN YENİ KAYMAKAMIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 • VALİMİZ SAYIN ZÜLKİF DAĞLI’DAN İLÇEMİZE ZİYARET
 • SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL ZİYARETİ
 • MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN YUSUF ZİYA YILMAZ’DAN İLÇEMİZE ZİYARET
 • YENİ KAYMAKAMIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
 • KAYMAKAMIMIZ VE BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN ŞEHİT AİLELERİMİZE ZİYARET