HABER KATEGORİLERİ

 • Kurumsal Haberler
 • Genel Haberler
 • Ziyaretler
 • Yatırımlar
 • Çevre
 • Kültür Sanat
 • Eğitim
 • Spor
 • Ayvacık Manzarası Eşliğinde Piknik

  15/06/2014

  Ayvacık Manzarası Eşliğinde Piknik yapıldı.

  Ak Parti Ayvacık İlçe Teşkilatınca organize edilen piknik etkinliğine önceki dönem milletvekili ve eski dönem Bayındırlık ve İskân Bakanımız Sn. Mustafa DEMİR,Belediye Başkanımız Mustafa BELUR, Ak Parti İlçe Başkanımız Kadir KIZILKAN,  Ak Parti ilçe teşkilatı ve Belediyesi meclis üyeleri katıldı.

  İlçemiz Örencik Mahallemizde bulunan yamaç paraşütü atlama bölgesinde düzenlenen piknikte mangal yakılarak yemek yenildi. Ardından semaver çayı eşliğinde yapılan sohbette Milletvekilimiz Mustafa DEMİR ; ''Ayvacık ilçemiz gibi doğa harikası olan bir yer Trabzon'un uzun gölünden daha muazzam güzellikte, buraların kıymetini bilmemiz lazım, Ayvacık ilçemiz Samsun'umuzda turistik gelişme açısından ilk sırada ve Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyemiz tarafından koordineli olarak çalışmalar devam ediyor. İnşallah Bu güzide ilçemizi Samsun'un hatta Türkiye'nin en güzel turizm mekânlarından biri haline getireceğiz.'' Dedi. İlçemizde yapılan ve yapılması programlanan çalışmalar ile ilgili  Belediye Başkanımız Mustafa BELUR ise ; ''İlçemizde müthiş bir doğal güzellik var, gerçekten kıymetinin bilinmesi gereken bir güzellik olan Ayvacık'ımıza elimizden geldiğince gerek belediye olarak, gerek Büyükşehir Belediyemiz olarak, gerekse ilçe Parti Teşkilatımız olarak sürekli koordineli çalışmalar yürütüyoruz. İlçemizde yapımı devam eden turizm yolu ve yapılması planlanan mesire yerleri, konaklama alanları ve restoranlar gibi turistik açıdan kalkınmamızı sağlayacak projeler üzerinde çalışıyoruz, bu güzel memleketimizi yerli ve yabancı turistlerimizin vazgeçemeyeceği mekânlardan biri haline getirmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. '' diyerek çalışmalar hakkında vekilimize bilgiler verdi.

  Piknik etkinliğinin ardından Ayvacık'ımızın muhteşem manzarasında toplu hatıra fotoğrafı çektirildi ve ardından Ayvacık Kadın Kültür ve Doğal Yaşam Merkezimizde Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız, ilçe Başkanımız ve Ak Parti teşkilatı üyeleri Türk kahvesi içtikten sonra vekilimiz ilçemizden ayrıldı.

  Benzer Haberler